AS Taritvo on asutatud 1992 aastal Saarde vallas Pärnumaal. Alguses oli ettevõtte põhitegevusalaks saematerjali tootmine ja 1997 aastal alustasime mööbli tootmist, mida eksportisime erinevatele Euroopa turgudele. 2004 aastal paralleelselt mööbli tootmisega alustasime puit dekoratiivtoodete tootmist, millest 2007 aastal sai ettevõtte põhitegevusala. 2015 aasta alguses omandas AS Taritvo Pärnus Savi 32 asuva tootmisettevõtte Preab AS, millest sai AS Taritvo tütarettevõte ja 2016 aastal liideti mõlemad tootmisüksused Preab AS alla, mis tegeleb edasi puit dekoratiivtoodete tootmisega.

2019 aasta sügisest esindame ONIAR kaubamärgi metsaveo haagiseid-, ja tõstukeid. Omame pikaajalist kogemust metsanduse ja metsatehnika valdkonnas ning koostöös ONIAR tehasega pakume Teile parimaid lahendusi igapäevatööks, sealhulgas erinevaid varuosi, järelteenindust ning 2- aastast tehasegarantiid.

2018 aastal investeerisid AS Taritvo ja Preab AS Uulu Tehnoparki, omandades sellest 100%.

2017 aastal alustasime traktorite müügiga. Ettevõtte müüb uusi ja vähekasutatud ning heas tehnilises korras olevaid traktoreid, mis on valdavalt 3 aasta vanused ja mille töötundide arv jääb alla 1000. Meie poolt pakutavatele traktoritele on teostatud hooldustööd ning enamikul kaasas kehtiv aastane garantii.

2011 aastal alustasime koostööd ERT tehasega, esindades ja müües ERT haagiseid koos koostööpartneritega nii Soomes, kui Baltimaades. ERT tehasega on välja töötatud erinevaid lahendusi ja lisasid, pakkudes kliendile 10 kuni 26 tonniseid haagiseid, mis on spetsiaalselt loodud kruusa-, vilja-, ja heina veoks.

ERT haagiste, traktorite ning ONIAR metsatehnikaga on eelnevalt kokku leppides võimalik tutvuda Uulu Tehnopargis, helistades Hannu Törmälehto’le +372 50 33012.

Meie missioon on olla usaldusväärne partner oma praegustele ja tulevastele klientidele, pakkudes neile mugavust, kaasaaegseid lahendusi ning kvaliteetset teenust.